Obavijest polaznicima:

 ISPITE IZ PPSP-a i PPP  POLAŽETE U HAK-u,Av.Dubrovnik 44

Na ispitu morate imati : 

Važeću osobnu iskaznicu, odgovarajuću uplatu, knjižicu kandidata i vozačku dozvolu ako istu posjedujete

 

PPSP                                                                                                                              

20.02.2019    08:00h –  BISTRIČIĆ ADRIAN, GRABOVAC NEDO

20.02.2019    15:30h –  TOMLJENOVIĆ DANIJEL

20.02.2019    12:30h –   MANDIĆ ŽELJKO, PETKOVIĆ MATIJA

22.02.2019     09:30h –  POLONIJO BRUNA

22.02.2019     11:00h –  RAJKOVAČA IVAN

25.02.2019     09:30h – VARGA DANIJELA, KRANJEC ANTONIO

25.02.2019     14:00h –  JAKOVIĆ IVAN, SOLDO IVAN

25.02.2019     15:30h –  KRANJEC ANTONIO

25.02.2019     18:30h –  BIŠKUP MICHAELA, ŠULJAK FILIP, KRAMARIĆ LARA, TITAN MARTINA, ANTOLIĆ ANA, KANURIĆ EDI, JOKA                                                  LUKA, HABEK NINA, ORMOŽ PETRA, TAKAČ KAROLINA, TICA MATEA, BIELEN MARTINA

27.02.2019     17:00h –  DASOVIĆ SARA

27.02.2019     18:30h –  GREGURIĆ DOMINIK, MARIJAN MATIJA, BOŠNJAK MARKO, ĆORIĆ KARLA, LOVRE PETRA, SVETEC ŽANIĆ IVA,                                            GRGIĆ IAN, BLATANČIĆ MATTEO, PINTARIĆ MARIJA MAGDALENA, LATINČIĆ IVAN, KRIŠKA MARKO, RENKO                                            IRA, NIKIĆ MARTA, PETROVIĆ FILIP, LUKIĆ VANJA, RADOŠEVIĆ KATE, MALJUR TINA, MATOLIĆ TENA,                                                          MALOIĆ MARIO

04.03.2019     08:00h –  ŠAGUD LEONARDO, KRANJEC ANTONIO

04.03.2019     11:00h –  BRANDIĆ BARBARA, HRKOVAC IVANA, POSLEK KRISTIJAN, LONČAR ANAMARIJA, BABIĆ IVA, ALAR ŽELJKO,                                              TOUSSAINT TEO

                                                                              

                                                                                                                                   

PPP

21.02.2019    10:00h –  VELIKI ANITA, DOBROVOLJEC KARLA, ČABRAJA IVAN, MAROŠEVIĆ ROBERT

21.02.2019    14:00h –  VONDRA LUCIA, PUCE MIHAELA, VUKMIROVIĆ IVOR

26.02.2019    14:00h –  JEŽIĆ KARLA

 

                                                                                                                                     

UV  

22.02.2019 –  ZNAOR NERA, PODOLŠAK NIKA, OLOVEC MARINA, PERKOVIĆ ANA, GRIBANOVA KSENIA

26.02.2019 –  BRKIĆ DARIO, VINSKI BRUNO, MATIĆ LUCIJA, NOVAK ELENA, KOZAK ŽELJKA, CUPAN MONIKA, HEGIĆ                                   TATJANA